top of page

Manifest Myśli to zespół składający się z psychologów, psychoterapeutów i coachów. Każdy członek naszego zespołu ma doświadczenie kliniczne i biznesowe. Nasi eksperci pracują pod superwizją oraz należą do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii CBT.

   Pracujemy w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), której skuteczność została potwierdzona naukowo. W przeciwieństwie do innych form terapii, koncentruje się na teraźniejszości, jest ograniczona w czasie i zorientowana na cel.
Korzystamy również z technik terapii opartej na akceptacji i zaangażowaniu (ACT), terapii opartej na uważności (MBCT) oraz terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT).

 

  Pracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami potrzebującymi wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego pracowników.

Kasia B
kasia_edited_edited.png
mgr Katarzyna Bończewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyłam studia psychologiczne oraz liczne kursy z zakresu coachingu, prowadzenia szkoleń i warsztatów, terapii poznawczo-behawioralnej oraz dialogu motywującego. Jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii CBT.

  Aktualnie prowadzę ogólnopolskie projekty, prywatną praktykę oraz współpracuję z przedsiębiorstwami. Udzielam pomocy w sytuacjach kryzysowych, projektuję i wdrażam długoterminowe wsparcie psychologiczne, przygotowuję i przeprowadzam szkolenia.

We współpracy stawiam na relację partnerską. Wydobywam i wzmacniam wewnętrzną motywację w duchu bezwarunkowej akceptacji, szacunku i troski. Pracownikom towarzyszę w odnajdowaniu silnych stron oraz kompetencji, wspieram w kreowaniu strategii pozwalających efektywnie wyznaczać i osiągać zamierzone cele.

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie  SWPS oraz studiów podyplomowych z zakresu „Stosowanej Analizy Zachowania” przygotowujących do pracy z osobami cierpiącymi na różne zaburzenia zachowania i rozwoju.


Swoją praktykę rozpoczęłam od pracy z dziećmi, zdobyłam uprawnienia Trenera w szkoleniu TZA (Trening Zastępowania Agresji). Doświadczenie zdobywałam w poradniach psychologicznych, fundacjach oraz na stażu klinicznym. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego łączącego nurt poznawczo-behawioralny z założeniami Dialogu Motywującego.


Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej  i Behawioralnej. 

Do wspólnych spotkań zapraszam dzieci od lat 12, młodzież, jak również osoby dorosłe.  

Monika_Gochnia_ManifestMysli_zdj1_edited.png
mgr Monika Gochnia

Psycholog, Psychoterapeuta

Monika G
Magdalena_Wasielak_ManifestMysli_zdj1_edited.png
mgr Magdalena Wasielak

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Jestem również członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją wiedzę poszerzałam na licznych kursach i szkoleniach.

Ukończyłam studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej na Uniwersytecie SWPS.

Swoje doświadczenie zdobywałam jako wolontariuszka w ośrodku interwencji kryzysowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu w centrum psychologiczno-pedagogicznym. Pracowałam również w przedszkolach i w szkole podstawowej. 

W kontakcie z Klientem najważniejsza jest dla mnie relacja, która jest niezbędna w procesie budowania dobrostanu oraz leczenia. 

Magda

Jestem psychologiem i psychoterapeutą (członkini PTTPB). Jestem w trakcie 4 letniej certyfikacji z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. 

Podczas pracy terapeutycznej pomagam odnaleźć i obserwować ważne mechanizmy wpierające nasz poziom

satysfakcji i dobrostanu z biegu własnego życia.

Swoich Pacjentów wspieram w mierzeniu się z obniżonym nastrojem, niepokojem czy lękiem, tak, by mogli odzyskać swobodę i kontrolę nad własnym życiem. Kładę szczególny nacisk na budowanie relacji terapeutycznej w poszanowaniu indywidualności i godności każdej osoby. Aktywnie towarzyszę pacjentowi w odkrywaniu własnego świata wewnętrznego i pracy nad zrozumieniem siebie, swoich emocji i własnych mechanizmów, które kierują nami w codziennym życiu. Stale poszerzam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, a swoją pracę poddaje regularnej

superwizji.

Kamila_Skorupka_ManifestMysli_zdjecie_edited.png
mgr Kamila Skorupka

Psycholog, Psychoterapeuta

Kamila S
Monika Stefaniak_edited.png
mgr Monika Stefaniak

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna i neuropsychologia. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Ciągle poszerzam swoje

umiejętności poprzez udział w kursach i szkoleniach m.in. z zakresu interwencji kryzysowej

czy też terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem członkinią PTTPB.

 

W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie dobro pacjenta – czyli zadbanie o to, aby podczas terapii czuł się bezpiecznie i swobodnie. Wspieram osoby zmagające się m.in. z: zaburzeniami nastroju (m.in. depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, cyklotymia, dystymia); zaburzeniami lękowymi (m.in. fobie społeczne, lęk paniczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk chroniczny); kryzysami psychicznymi, trudnymi sytuacjami życiowymi. 

Pamiętaj, że każdy problem jest ‘’wystarczający”, aby zgłosić się po pomoc. Zdrowie psychiczne to tak samo ważny element naszego życia, jak zdrowie fizyczne. Jeżeli potrzebujesz upewnić się co do swoich decyzji, szczerze porozmawiać o tym, co jest dla Ciebie trudne lub lepiej zrozumieć swoje zachowania i emocje – zapraszam na konsultacje.

Monika S
Ewa Ch

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentką kognitywistyki. Bliska jest mi idea uważności, świadomej obecności, przeżywania tego, co jest tu i teraz.  Lubię być dla ludzi i wśród ludzi. 


W Manifest Myśli, odkrywam dla Was zagadnienia psychologii oraz odpowiadam za komunikację z mediami.

image1_edited.png
Ewa Choina

Specjalista ds. Marketingu i PR

Jakub
jw_edited.png
Jakub Wichliński

Współzałożyciel Centrum,

Business Development Manager

W Centrum Psychoterapii i Rozwoju Manifest Myśli odpowiadam za kreowanie i wdrażanie całokształtu procesów związanych z działaniem naszej firmy.

 

Dbam o naszych klientów biznesowych oraz indywidualnych, nadzoruję strategię marketingową oraz nawiązuję współpracę ze specjalistami dołączającymi do naszego zespołu.

bottom of page