Manifest Myśli to zespół składający się z psychologów, psychoterapeutów i coachów. Każdy członek naszego zespołu ma doświadczenie kliniczne i biznesowe. Nasi eksperci pracują pod superwizją oraz należą do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii CBT.

   Pracujemy w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), której skuteczność została potwierdzona naukowo. W przeciwieństwie do innych form terapii, koncentruje się na teraźniejszości, jest ograniczona w czasie i zorientowana na cel.
Korzystamy również z technik terapii opartej na akceptacji i zaangażowaniu (ACT), terapii opartej na uważności (MBCT) oraz terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT).

 

  Pracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami potrzebującymi wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego pracowników.

kasia_edited_edited.png
mgr Katarzyna Bończewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyłam studia psychologiczne oraz liczne kursy z zakresu coachingu, prowadzenia szkoleń i warsztatów, terapii poznawczo-behawioralnej oraz dialogu motywującego. Jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii CBT.

  Aktualnie prowadzę ogólnopolskie projekty, prywatną praktykę oraz współpracuję z przedsiębiorstwami. Udzielam pomocy w sytuacjach kryzysowych, projektuję i wdrażam długoterminowe wsparcie psychologiczne, przygotowuję i przeprowadzam szkolenia.

We współpracy stawiam na relację partnerską. Wydobywam i wzmacniam wewnętrzną motywację w duchu bezwarunkowej akceptacji, szacunku i troski. Pracownikom towarzyszę w odnajdowaniu silnych stron oraz kompetencji, wspieram w kreowaniu strategii pozwalających efektywnie wyznaczać i osiągać zamierzone cele.

 

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie  SWPS oraz studiów podyplomowych z zakresu „Stosowanej Analizy Zachowania” przygotowujących do pracy z osobami cierpiącymi na różne zaburzenia zachowania i rozwoju.


Swoją praktykę rozpoczęłam od pracy z dziećmi, zdobyłam uprawnienia Trenera w szkoleniu TZA (Trening Zastępowania Agresji). Doświadczenie zdobywałam w poradniach psychologicznych, fundacjach oraz na stażu klinicznym. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego łączącego nurt poznawczo-behawioralny z założeniami Dialogu Motywującego.


Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej  i Behawioralnej. 

Do wspólnych spotkań zapraszam dzieci od lat 12, młodzież, jak również osoby dorosłe.  

monika new_edited.png
mgr Monika Gochnia

Psycholog, Psychoterapeuta

 
de630376-36c1-4f35-b011-662ff3aba23c_edited.png
mgr Magdalena Wasielak

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Jestem również członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją wiedzę poszerzałam na licznych kursach i szkoleniach.

Ukończyłam studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej na Uniwersytecie SWPS.

Swoje doświadczenie zdobywałam jako wolontariuszka w ośrodku interwencji kryzysowej oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu w centrum psychologiczno-pedagogicznym. Pracowałam również w przedszkolach i w szkole podstawowej. 

W kontakcie z Klientem najważniejsza jest dla mnie relacja, która jest niezbędna w procesie budowania dobrostanu oraz leczenia. 

 
image1_edited.png
Ewa Choina

Specjalista ds. Marketingu i PR

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentką kognitywistyki. Bliska jest mi idea uważności, świadomej obecności, przeżywania tego, co jest tu i teraz.  Lubię być dla ludzi i wśród ludzi. 


W Manifest Myśli, odkrywam dla Was zagadnienia psychologii oraz odpowiadam za komunikację z mediami.

 
 

W Centrum Psychoterapii i Rozwoju Manifest Myśli odpowiadam za kreowanie i wdrażanie całokształtu procesów związanych z działaniem naszej firmy.

 

Dbam o naszych klientów biznesowych oraz indywidualnych, nadzoruję strategię marketingową oraz nawiązuję współpracę ze specjalistami dołączającymi do naszego zespołu.

jw_edited.png
Jakub Wichliński

Współzałożyciel Centrum,

Business Development Manager