top of page

Terapia niskopłatna - formularz zgłoszeniowy

Psycholodzy, którzy aktualnie odbywają szkolenie podyplomowe, pracują w zespole doświadczonych terapeutów i z certyfikowanym superwizorem z naszego centrum.

Oferujemy terapię niskopłatną dla dorosłych, która skupia się na poprawie Twojego zdrowia psychicznego i pomoże Ci przezwyciężyć trudności emocjonalne. Nasza terapia odbywa się w dwóch wygodnych formach: w naszym gabinecie przy ul. Lwowskiej w Warszawie lub online, zapewniając Ci elastyczność i wygodę. Pierwsza konsultacja kwalifikująca jest bezpłatna. Koszt kolejnych wizyt to 140 PLN za spotkanie.

Terapia opiera się na nurcie poznawczo-behawioralnym, korzystając z technik terapii schematu, ACT i DBT. Wspólnie z terapeutą skoncentrujesz się na pracy nad zaburzeniami nastroju, lękiem i sytuacjami kryzysowymi, dążąc do poprawy Twojego samopoczucia i jakości życia.

Po umówieniu pierwszej konsultacji otrzymasz kwestionariusz wywiadu, który należy wypełnić i odesłać najpóźniej dzień przed spotkaniem. Na podstawie wstępnej diagnozy i spotkania kwalifikacyjnego zostanie dopasowany do Ciebie terapeuta.

Terapia niskopłatna - zgłoszenie
Uwaga! Obecnie jedyną dostępną formą sesji, są spotkania ONLINE.

Dziękujemy za przesłanie!

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

bottom of page